Manastirliu tregon shifrat: Sot janë bërë mbi 17 mijë vaksinime

Shpërndaje lajmin

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka njoftuar se deri tani në vendin tonë janë kryer 494 028 vaksinime.

Teksa ka publikuar një foto në rrjetet sociale, Manastirliu tregon se vetëm sot janë kryer 17 125 vaksinime

Ajo thekson se vaksinimi vazhdon me ritme të shpejta, në mbarë territorin e Shqipërisë. /abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *