Marrëdhënia e Romeo Veshajt me vajzën e ministrit të njohur shqiptar qenka bërë serioze, zbulohet detaji i papritur (FOTO)

Share

Ditën e djeshme qarkulloi me shpejtësi lajmi së aktori Romeo Veshaj pas ndarjes nga këngëtarja Jonida Maliqi ka nisur një romancë me vajzën e ministrit të Mbrojtjes, Niko Peleshit. Aleksia Peleshi.

Dje dyshja ndanë në Instastory foto nga i njëjti vend. Për më tepër, Aleksia publikoi në rrjetet sociale foto në makinë dhe mashkulli pranë saj u spikat si Romeo.

Mirëpo nga një vëzhgim në rrjetet sociale shihet se lidhja e tyre është bërë serioze, pasi Aleksian ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet e veshur me një kostum të ideuar nga linja e moderatores Bora Zemani.

Kujtojmë që Bora është duke shijuar një lidhje romantike me vëllain e Romeos, Donaldin. Me sa duket dy kunatat janë prezantuar me njëri-tjetër dhe kanë raporte të mira.

640 0 6030efc2c19f5 1640 0 6030efc297a22 1


Share

Komente