December 1, 2021

Martial, opsioni B i Juves

Shpërndaje lajmin

Objektivi numër 1 i Juventusit për të forcuar skuadrën e tyre është Dushan Vlahovic. 21-vjeçari serb është një nga sulmuesit më premtues në futbollin evropian dhe ‘Zonja e Vjetër’ dëshiron të kalojë përpara të gjithëve dhe të marrë përsipër shërbimet e tij.

Gjithsesi, gara për nënshkrimin e tij do të jetë e pangopur dhe në Torino tashmë po përgatisin opsione të tjera në rast se nuk arrijnë ta çojnë krikun në ujë. Sulmuesi i Manchester United, Martial, do të ishte në këtë listë , sipas Mirror .

Francezi nuk po llogarit minutat te ‘djajtë e kuq’ për shkak të konkurrencës së ashpër që ka në pozicionin e tij dhe kërkon minuta jashtë Manchesterit. Lacazette dhe Darwin Núñez do të ishin gjithashtu mes kandidatëve. r.t/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *