January 14, 2022

Masakër në Velipojë, ekzekutohen 4 persona pas sherrit për shezlongët

Shpërndaje lajmin

Tronditet Velipoja. Katër persona janë vrarë mbrëmjen e sotme me armë zjarri. Gazetari i ABC, Simon Shkreli raporton se ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë një lokali në qendër të Velipojës.

Nga të dhënat e para nga vendi i ngjarjes mësohet se njëri nga viktimat është Kujtim Ferracaku, babai i Arjan Ferracakut i vrarë në Shkodër pak vite më parë.

Ferracaku mësohet se pasditen e sotme ishte konfliktuar fillimisht fizilisht me anëtarë të familjes Gocaj më pas situata ka agravuar në përdorimin e armëve.

ABC mëson se shkak i sherrit që nisi me sharje e kërcënime dhe përfundoi me 4 viktima te lokal “Fantazia” ka qënë konflikti për shezlongët.

Lajmi ne perditesim…


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *