Mbyllet në barazim pa gola pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Wales

Shpërndaje lajmin

 

Janë mbyllur 45 minutat e parë të miqësores, Wales – Shqipëri me rezultatin e barabartë 0-0.

Të dyja skuadrat kanë luftuar në mesfushë duke mos lënë shanse për krijimin e rasteve të pastra.

Rastin më të mirë në këtë pjesë e ka patur Shqipëria, por Manaj goditi mbi traun e portës./albeu.com/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *