November 29, 2021

Mbyllet pjesa e parë, Kroacia dhe Rusia në barazim

Shpërndaje lajmin

Pjesa e parë midis Kroacisë dhe Rusisë është mbyllur në barazimin 0-0.

Momentalisht Rusia mbanë vendin e parë në grup me 23 pikë ndërsa Kroacia vendin e dytë me 21 pikë. Barazimi favorizon ekipin e Rusisë ndërsa Kroacisë i duhet me patjetër një fitore për të marrë kreun e grupit dhe për të siguruar kualifikimin.

Kroacia ka dominuar totalisht në pjesën e parë por nuk ka gjetur dot golin./h.ll/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *