September 25, 2021

Mbyllet proçesi i numërimit në Roskovec, kush parti triumfoi

Shpërndaje lajmin

Perfundon procesi i numerimit ne bashkine e Roskovecit.

Votues ne total ne bashkine e roskovecit 25485, dhe kane votuar 11917 votues.

PS 6276

PD 4944

LSI 510


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *