January 22, 2022

Mbytet një serb në Durrës

Shpërndaje lajmin

Policia e Durrësit ka bërë me dije se më 13 korrik një shtetas serb ka gjetur vdekjen në plazhin e Durrësit.

Ngjarja ka ndodhur në orën 13:00 në lagjen nr.13, Durrës.

Mediat raportojnë se pushuesi me inicialet M.S 43 vjeç është mbytur duke u larë në det.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *