Me kë do dilje nga djemtë e ‘Përputhen’? Elton Ilirjani e pëlqimin e tij

Share

Sipërmarrësi i njohur Elton Ilirjani ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Shqipëria Live”.

Ai dha mendimin e tij mbi “Përputhen” dhe u shpreh se do kishte marrë pjesë dhe do kishte ftuar në takim Atdheun.

“Elton nëse do duhej të zgjidhje një nga djemtë, kë do të zgjidhje?”, u pyet ai nga moderatori Flori Gjini.

“Ai i gjati, me flokë të gjata Atdheu”, tha biznesmeni.


Share

Komente