“Më mirë sesa e dhunuar dhe e tradhtuar”, Monika thumboi Arjolën? Zbulohet përfundimisht raporti i tyre

Shpërndaje lajmin

Pjesmarrja në “big Brother” përveç se ktheu në vëmendjen figurën e Monika Lubonjës, zbuloi edhe detaje nga jeta e saj personale që nuk diheshin.
Ajo foli si asnjëherë për divorcin dhe detajet.
Së fundmi, si opinioniste në “Përputhen”, Monika ka treguar se vazhdon të ndihet e paragjykuar si një femër e divorcuar, por ajo u shpreh:
“Më mirë të jesh e divorcuar sesa e dhunuar dhe e tradhtuar”.
Ndjekësit këtë të funbdit e lidhën dejpërdrejtë me Arjolën, e cila fatkeqësisht ka qenë e tradhtuar dhe e dhunuar siç ka treguar vetë ajo.
Ta ketë patur Monika këtë deklaratë për Arjolën?
Në fakt nuk duket kështu pasi mbrëmjen e djeshme Monika ishte e ftuar në Portokalli ku luajti krah Arjolës dhe hodhën poshtë dyshimet për prishjen e miqësisë së tyre./ /

Leave a Reply

Your email address will not be published.