“Me Mister Bean Berisha-Basha!” Nuk ndalet kryeministri Rama, publikon videon që po ‘thyen’ rrjetin

Share

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pak çaste më parë një video ironizuese në rrjetet sociale në lidhje me premtimet e kryedemokratit Lulzim Basha për rritjen e pagës minimale.

Rama e ka krahasuar Bashën me personazhin e famshëm, Mister Bean dhe belbëzimet e tij pantomike.

“Be-Be-Ba…. 30 sekonda aritmetike demokratike me Mister Bean Berisha-Basha”, – shkruan Rama krahas videos.

VIDEO:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)


Share

Komente