Me modelin e flokeve stil ”BOB”/ Ja si duket Xhemi Shehu me modelin e flokeve me te pelqyer

Share

Xhemi Shehu eshte padyshim nje nder personazhet me te dashur per publikun. Ajo eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe terheq gjithmone vemendje sa here qe poston foto apo video te ndryshme.

Pak kohe me pare Xhemin e shikonim cdo te diel ne pozicionin e moderatores se spektaklit ‘Portokalli’ por tani ajo eshte larguar. Ne cdo spektakel ajo shfaqej ne rolin e nje peronazhi ndryshe si aktore.

Ishte Salsano ai i cili postoi ne rrjetin social ‘Instagram’ nje foto me Xhemin e cila shfaqet me floke te shkurter dhe brune.

“Kjo eshte sekretarja shkolles”, shkruan ai duke treguar se kjo foto ishte shkrepur gjate nje roli te saj ne emision.

Ne kete foto Xhemi pothuajse nuk njihet me dhe gjithe ky ndryshim vetem fale nje parukeje.

Prej vitesh tani moderatorja e njohur i ka qendruar besnike te njejtes pamje , me floket bionde te gjata dhe me siguri do te vazhdoni ta shihni gjate keshtu.

126285184 834616217301008 7121251460189554299 n
125851639 1231656227209034 423587713835534885 n

Share

Komente