September 25, 2021

“Me një copëz parajse të Shqipërisë”, Rama e nis ditën me pamje nga tokat bujqësore

Shpërndaje lajmin

Kryeministri Edi Rama, këtë të premte e ka nisur me një foto nga tokat bujqësore në Përmet.

Kreu i qeverisë përmes një fotoje të postuar në Facebook, shkruan se kjo është pamje nga tokat e qëndisura nga dora e njeriut.

“MIRËMËNGJES 😊

dhe me një copëz parajse të Shqipërisë, nga tokat e qendisura me punën e palodhur të njerëzve në Gosnisht të Përmetit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama./abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *