Me rastin e ditëlindjes, Ardit Gjebrea merr urimin më të veçantë nga i biri

Shpërndaje lajmin

Sot ka festë në familjen Gjebrea pasi Arditi feston përvjetorin e lindjes. Mes urimeve të shumta, moderatori ka marrë dhe një nga djali i tij, Joni. Ai ka publikuar një fotografi me të atin në Instagram, ndërsa e cilëson atë si vëllain e tij të madh.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @jongjebrea_

“Urime ditëlindjen vëllai im i madh. Shpresoj që dita jote të jetë po aq e veçantë sa ti. Jam kaq me fat që mund të të thërras babai im @arditgjebrea”, ka shkruar Joni duke treguar kështu raportin e veçantë që ka me të atin./abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *