Me shami ne koke dhe me pallto/ Arbana shkon te festa e ditelindjes se Besit me veshjen e pazakonte

Share

Aktorin e humorit, Bes Kallakun e gjeti 35 vjetori ne nje feste mes njerezve dhe miqve me te dashur. Ata jane mbledhur te gjithe bashke per te festuar ditelindjen e tij.

Nje dite ne fshat se bashke me Besin ka qene fabula e ditelindjes ku nuk kishin si te mungonin prodhimet bio dhe domatet.

Te ftuarit i kane marre masat duke qene se tema ishte mjaft e qarte. Edhe moderatorja e njohur Arbana Osmani nuk ka veshur as mendafshe e as xixa. Ne nje video te publikuar ne rrjetin social ‘Instagram’ ajo shfaqet e ulur prane partnerit te saj Eduartit ku ka veshur nje pulover te leshte dhe ka vendosur nje shami mbi floke.

Arbana duket mjaft ne forme dhe shume e qeshur.

Me siguri qe qejfin Besit do ia kane bere edhe te tjere te ftuar qe duken rreth e rrotull.

S’na mbetet gje tjeter vecse te presim fotot e radhes!

126355536 403966077637356 7909048981021952133 n
126245513 986256785204051 5963548868801405988 n

Share

Komente