Me videon romantike, Luiz Ejlli prezanton këngën që i ka dedikuar Kiarës (VIDEO)

0
Shpërndaje lajmin

Luiz Ejlli ka gati këngën e tij të re, që është një dedikim për partneren Kiara Tito.
Prodhimin e ri muzikor, Luizi e ka promovuar përmes një videoje romantike, ku shfaqet krah moderatores. Kjo e fundit mban në qafë varësen që këngëtari i ka dhuruar gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP 2”. Çifti shkëmben puthje mes njëri-tjetrin, ndërsa videoja shoqërohet me këngën e fituesit të “BBV”.
“Kiara, shpirtin ty ta fala dhe më doli fjala,
Ti e di je thesari im,
Kiara, shpirtin ty ta fala”, janë disa nga vargjet e këngës që pritet të publikohet së shpejti.

 

View this post on Instagram

 
A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *