October 21, 2021

Megan Fox shokon me deklaratën e fundit: Prej dy dekadash jam biseksuale

Shpërndaje lajmin

Aktorja shumë e dashur për publikun, Megan Fox i ka shokuar të gjithë me deklaratën e fundit.

Përmes një fotoje në Instagram ajo ka rikujtuar fansat se është një anëtare e komunitetit “LGBTQIA”. Në foton e postuar shihet se thonjtë e Fox janë në ngjyrat e ylberit njëlloj si ikonat bashkëngjitur shkrimit. Aktorja ndihet krenare se po feston të qenit biseksuale për më shumë se dy dekada.dhe fansat e kanë përkrahur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

Aktualisht Meghan është në një lidhje me Machine Gun Kelly, të cilët e pranuan dashurinë e tyre në verën e vitit 2020 pasi kishin xhiruar filmin “Midnight in the Switchgrass” së bashku./abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *