January 14, 2022

“Mehdi” largohet nga seriali, “Zejnep” i jep lamtumirën e prekur

Shpërndaje lajmin

Aktorët Ibrahim Çelikkol dhe Demet Ozdemir treguan se patën shumë kimi mes tyre në serialin “Shtëpia ime, fati im”. Kjo solli edhe sukses për serialin, i cili transmetohet edhe në vendin tonë në TV Klan.  Një lajm i fundit i ka trishtuar fansat pasi Ibrahim, i cili luan rolin e “Mehdiut” do të largohet nga seriali. “Mehdi” do të qëllohet për vdekje në episodin që pak javë më vonë do të transmetohet edhe në Shqipëri.

Me largimin e Ibrahim Çelikkol, Demet ka publikuar një postim ku i jep lamtumirën e prekur kolegut të saj dhe partnerit në serial.

“Ti gjithmonë më ke mbështetur. Do ta shoh të kaluarën time e lumtur sepse kam luajtur krah teje. Je njeri kaq i mirë. Jam e lumtur që rrugët tona u bashkuan për këtë serial. Do të jem gjithmonë mirënjohëse që je treguar tolerant ndaj meje. Rruga jote e re qoftë e lumtur, historia jonë ka mbaruar këtu, por do të qëndrojë gjithmonë në jetën time. Lamtumirë Mehdi”-shkruan Demet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demet Özdemir (@demetozdemir)


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *