Mes lotësh shpallet fituesja e edicionit të parë të Style Star

Shpërndaje lajmin

Pas 12 javësh me 12 sfida të ndryshme , është shpallur fituesja e sezonit të parë të Style Star Show. Surprizat e kësaj mbrëmjeje çuan në 3 finaliste, duke qenë se Iris dhe Alda kishin pikë të barabarta.

Ky fakt ka bërë që momenti final të shtojë akoma më shumë emocionet mes vajzave. Pas shumë momentesh suspance është shpallur fituese Boriana.

E cila është kurorëzuar si mbretëresha e stilit?


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *