October 13, 2021

Mes spektaklit, Leicester dhe Napoli ndajnë pikët (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Ndeshja mes Leicester dhe Napolit në për Grupin C në Europa League ka dhuruar spektakël duke u mbyllur 2-2.

Vendasit kaluan të parë në epërsi me Perez që në minutën e 9′, ndërsa Barnes dyfishoi më 64′.

Megjithatë Napoli nuk u dorëzua dhe sulmuesi Osimehn, realizoi 2 gola 67′ 87′ duke i hequr nga duar fitoren anglezëve. / /


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *