September 25, 2021

Meta kërcënon publikisht Damian Gjiknurin: Do përfundosh në det!

Shpërndaje lajmin

Presidenti Meta ka bërë një deklaratë të fortë në lidhje me debatin prej ditësh me Damian Gjiknurin.

Duke dalë nga detyra e Presidentit, Meta ka kërcënuar Gjiknurin publikisht duke deklaruar me akuzat që bën, një ditë do të përfundojë në det.

“Me shpifjet që bën do të përfundojë në det. I kam thënë zgjidh studion dhe gazetarin, dhe të na dëgjojnë shqiptarët…” –tha ndër të tjera Meta. /albeu.com/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *