Meta publikon foton: “Nga Dibra e Kastriotëve, në Lezhën e Skënderbeut”

Share

Presidenti Ilir Meta ka përshëndetur me një foto nga Lezha.

Teksa i ka uruar ndjekësve të tij një të diel të mbarë, kreu i shtetit pozon nga Lezha e Besëlidhjes së Skënderbeut.

“Nga Dibra e Kastriotëve, në Lezhën e Besëlidhjes së Skënderbeut.
Mirëmëngjes dhe të diel të mbarë për të gjithë!”,- shkruan Meta.

Meta do te vizitoje Kishën e Prullit në Lezhë, në kuadër të 30-vjetorit të rikthimit të besimit fetar në vendin tonë.

The post Meta publikon foton: “Nga Dibra e Kastriotëve, në Lezhën e Skënderbeut” appeared first on Lajme.al.


Share

Komente