January 25, 2022

Milani investon në të ardhmen, 80 milion euro për rinovimin me 3 talente

Shpërndaje lajmin

Ndërsa pret të kuptojë se çfarë do të bëhet me Kessie dhe Romagnoli, Milani po ecën drejt së ardhmes dhe po shikon disa afate në vitin 2024.

Pasi kanë zgjidhur në mënyrë efektive çështjen Pioli , kontrata e të cilit do të zgjatet para Krishtlindjeve, Maldini dhe Massara do të vazhdojnë negociatat me tre shtyllat e ekipit, Theo Hernandez, Ismael Bennacer dhe Rafael Leao .

Do të nisë nga dëshira e lojtarëve, të cilët mbërritën në San Siro në vitin 2019, për të vazhduar të veshin fanellën e kuqezinjve. Edhe nëse deri tani të gjithë e kanë kuptuar, kjo nuk është garanci për sukses, ajo është ende një bazë e mirë për të ndërtuar marrëveshjen.

“Djalli” është gati të hapë portofolin e tij, duke hedhur në tavolinë një investim total bruto prej rreth 80 milionë eurosh, në mënyrë që t’u dyfishojnë apo trefishojnë pagat këtyre futbollistëve. r.t/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *