Mjekja i lutet gazetarit Adi Pojanës: Mos u laj më me ujë të ftohtë

Shpërndaje lajmin

Dermatologia Erjona Shehu i është lutur gazetarit Adi Pojana që të mos lahet më me ujë të ftohtë.
Shehu e bëri këtë deklaratë në në emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, pasi Pojana tha se bën çmendurira në natyrën e tij.
Pjesë nga biseda: 
Adi Pojana: Nëse unë e mbaj veten e mbaj vetëm për adrenalinën time të brendshme dhe atmosferën time të brendshme. Ne na ka pushtuar narcizmi, po të shohësh të gjithë dalim bukur fotot.
Erjona Shehu: Adi vërtetë je shumë i bukur, të lutem mos u laj me ujë të ftohtë.
Adi Pojana: Unë bëjë ca çmendurira në natyrën time. Marrë limonin e shtrydh të flokët.
Erjona Shehu: Ujin e ftohtë jo, dhe ekstremet janë shumë të dëmshme.
LEXONI GJITHASHTU: 

Me kokainë dhe kanabis në makinë, arrestohen tre persona në Lushnjë
Dermatologia Erjona Shehu: 20-30 vjeçarët kanë frikë nga plakja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *