Modelja Erjona Sulejmani “nuk njeh limite”! Pozon toples nën rrezet e diellit, ngre temperaturat në këtë acar dimri (Fotot)

Share

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemajli nuk ka ndërmend që të ndalë pozat provokuese.

Modelja seksi ndau me ndjekësit fotot hot, teksa shijonte rrezet e diellit në plazh.

Ajo pozoi toples e ulur në rërë duke vënë në pah linjat e saj elegante trupore.

Ndërsa mbuloi gjoksin bombastik me duar për të mos “mbrojtur” modestinë, megjithatë zbuloi më shumë se ç’duhet.

Erjona Sulejmani njihet për pozat e saj të nxehta dhe i ndan herë pas here me ndjekësit në rrjetet sociale, duke ngritur temperaturat.


Share

Komente