October 25, 2021

Momenti kur bombola e gazit shpërthen në një makinë me dy gra (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Në videon më poshtë mund të shihni momentin e shpërthimit të një bombole gazi në një makinë në ecje, me dy gra brenda.

Ngjarja ka ndodhur në Sterlitamak, Rusi dhe nuk ka detaje të tjera.
Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *