Momenti kur Jori tallet me qëndrimin e Deas bëhet “hit” në rrjet (VIDEO)

0
Shpërndaje lajmin

Një temë që po diskutohet ditët e fundit në shtëpinë e BBV është ajo e xhelozisë mes vajzave, konkretisht Deas dhe Jorit.
Ndërkohë që në Primen e fundit vajzat mohuan këto zëra, të përforcuara nga Luizit, në rrjet po qarkullon me shpejtësi një video.
Një moment gjatë spektaklit, kur shtëpia nuk ishte në lidhje LIVE, Dea duket se ka gjetur rehatinë dhe e veshur me fustanin e “Princeshës” siç edhe është “pagëzuar”, ka harruar kamerat dhe pozicioni i saj i qëndrimit nuk duket aspak elegant.
Ky moment nuk i ka shpëtuar Jorit e cila e ka imituar menjëherë në mënyrë tallëse dhe mjaft komike që ka bërë rjetin të shpërthejë në të qeshura./ /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *