September 18, 2021

Momenti kur Noizy rrëzohet në skenë gjatë performancës (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Noizy gjatë një performancë është rrëzuar në skenë.

Videoja është publikuar në rrjete sociale dhe trupojat e tij kanë ndërhyrë dhe e kanë rikthyer sërish në skenë Noizy, sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Dëshira për të qenë më afër turmës së fansave siç duket ka bërë që reperi të humb toruan dhe të rrëzohet. /albeu.com/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *