Monika Kryemadhi nuk pyet për koronavirus, ia merr valles në ditëlindjen e Bes Kallakut (VIDEO)

Share

Aktori i humorit, Bes Kallaku ka festuar dje 35-vjetorin e lindjes. Ai kishte organizuar një festë ku kishte të ftuar të afërmit, por edhe personazhe të njohura të publikut shqiptar dhe fabula ishte “jeta në fshat”.

Aktori ka postuar në rrjetet sociale disa momente nga festa që nuk na i ‘tregoi’ ditën e djeshme.

Në foto e publikuara shihet edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi që ia ka marrë valles mes dhjetëra të ftuarve.

VIDEO:

The post Monika Kryemadhi nuk pyet për koronavirus, ia merr valles në ditëlindjen e Bes Kallakut (VIDEO) appeared first on Lajme.al.


Share

Komente