Motoçikleta del nga rruga, humb jetën 45-vjeçari në Përmet

0
Shpërndaje lajmin

Përmet/Informacion paraprak
Rreth orës 20:45, në rrugën rurale të fshatit Mbrezhdan, Përmet, dyshohet se shtetasi G. H., rreth 45 vjeç, banues në Tiranë, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motoçikletës dhe si pasojë motoçikleta ka dalë nga rruga.
Shtetasi G.H, si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën në vendngjarje.
Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave dhe shkakut të aksidentit.
Në përditësim…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *