January 14, 2022

“Na mori malli për një shqiponjë të vërtetë”, gazetari ironizon liderët e politikës shqiptare (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Gazetari Artan Hoxha ka ironizuar liderët e politikës shqiptare të cilët sipas hoxhës, sa herë që duan të bëjnë shqiponjën ju del e shtrembër.

Ai ka nxjerrë në foto Edi Ramën, Lulzim Bashën, Sali Berishën dhe Ilir Metën.

Postimi i Plotë
Na dogji malli per nje Shqiponje prej verteti dreqi ta haje…
Dhe nuk e kuptoj, pse ketyre lidereve tane politike, sa here qe mundohen “sinqerisht”, u del shqiponja gjithnje, shtrember

Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *