Naim Miftari i ashpër: ”A e keni pyet djalin tuaj, ku i la eshtrat e Allaqit, Shalës e Ramqës?”

Shpërndaje lajmin

“Ish-eprori i lartë i UÇK-së dhe ish-agenti i SHIK-ut, përmes një postimi në facebook, ka shkruar për prindërit e Hashim Thaçit, javën e kaluar që vizituan ish-presidentin në burgun e Hagës.
Miftari i pyet prindërit e Thaçit se a e kanë pyetuar ata djalin e tyre, Hashimin se ku i ka lanë eshtrat e atdhetarit Behadin Allaqit, Shaban Shalës, Sadri Ramqës dhe të tjerëve atdhetarë.
Miftari shkruan se, të gjithë këta që ishin vr.arë kishin prind, familje e fëmijë.
Miftari tutje ka pyetur se si u pasuruan pasluftës?
Postimi i plotë i Naim Miftarit:
Ju prindrit e Hashim Profiterit, komandant Haxhi Ilija, e ju zonja Gucci se pytet djalin tuaj se ku i ka lanë eshtrat e atedhetarit Bahadin Allaqit, Shaban Shalës, Sadri Ramqes…. e shumë atdhetarëve të tjerë, të cilët po ashtu edhe ata kishin prind, familje e fëmijë të tyre … ose si ndodhi pos lidhjeve tuja familjare të trashiguara me UDB-Serbe kaluat befas edhe në bashkëpunim me aleatin tjetër pro-Serb DGSE-Franceze besa edhe Vladimir Putinit filluar t’i lariteni rrotull, dhe si u bat brenda natës pas Iuftës multi-miliardera, me siguri jo nga vjedhja e Farmerkave Leviskave në Zvicër, ose te puna si puntor krahu nëpër baushtellat e Mega Bau të Austrisë….!
Përshëndes Epilogun, Albanija F..n dhe disa Fake-Portale tjera anonime të Shik_ut që nëse e thua të vërtetën e nuk je përkrahës i hajnave të Pronto-Mafias përhapin etiketime 24 orë pa ndërpre, përhapin rrena, etiketime, linqime, kër.cënime qyqare e pollava të kafeve, historin tonë nuk na shkruajnë ata që vetëm emrin dhe mbiemrin na din që marrin rrogë vetëm të shpifin e etiketojnë njerëzit kundërshtar të Pronton-Hajnave, historinë tonë e kem shkruajtur me gj.akun, me Iuftën, me djersen dhe me mundin tonë dhe korrektësinë tonë …!”

Leave a Reply

Your email address will not be published.