Napoli dhuron show, dhe “blindon” kreun

0
Shpërndaje lajmin

Napoli ka shkatërruar 4-0 Sassuolon në ndeshjen e parë të javës së 12-të të Serie A.
Victor Osimhen i pandalshëm, thjesht magjik me përkrahjen e Kvaratchkelia në formë fantastike ku gjeorgjiani dhuroi edhe një asist e një gol në ndeshjen e festën së qytetit të Napolit për ditëlindjen e Maradonës në stadiumin që mban emrin e tij.
Fitore kjo që e mban Napolin në krye të pashqetësuar nga ndjekësit Milan e Lazio. SHIKO GOLAT /G.D /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *