October 17, 2021

NATIONS LEAGUE/ Spanjë – Francë, formacionet zyrtare

Shpërndaje lajmin

Jemi disa minuta larg finales së madhe të Nations League mes Spanjës dhe Francës e cila do të zhvillohet në “San Siro” në orën 20:45.

Dy nga kombëtaret më të mira të Evropës kërkojnë titullin e parë në këtë kompeticion.

Formacionet zyrtare:

Spanja: Unai Simón; Azpilicueta, Laporte, Eric García, Marcos Alonso; Gavi, Busquets, Rodri; Sarabia, Ferrán Torres, Oyarzabal

Franca: Lloris; Koundé, Varane, Kimpembe; Pavard, Pogba, Tchouaméni, Théo Hernandez; Griezmann; Benzema, Mbappé. /


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *