October 10, 2021

Ndërkohë që mbahet mbledhja për shkarkimin e tij, Meta ia merr valles

Shpërndaje lajmin

Sot është mbledhur sërish Komisioni Hetimor për Shkarkimin e Presidentit Ilir Meta, ku po flasin ekspertët. Nga ana tjetër, Meta ndodhet në Presidencë ku ka marrë pjesë në ceremoninë e zhvilluar me anëtarë dhe me përfaqësues të minoriteteve.

Pas fjalimit të tij, kreu i shtetit është futur në valle dhe ka kërcyer me pjesëmarrësit aty që kishin veshur kostume tradicionale./albeu.com

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *