January 13, 2022

Ndryshe nga zakonisht, Besi dhe Xhensila këtë fundjavë “harrojnë” plazhin dhe u futen punëve të shtëpisë

Shpërndaje lajmin

Ndryshe nga zakonisht, këtë fundjavë çifti shumë i dashur nga publiku ka vendosur ta kalojë në shtëpi.

Besi dhe Xhensila së bashku me të voglën e tyre, Ajka janë kujdesur për kopshtin e shtëpisë, duke mbjellur lule.

Ka qenë këngëtarja ajo që ka publikuar disa video, në të cilat shihet Besi duke mbjellur lulet në kopësht, ndërsa po i ndihmonte edhe vogëlushja. Ajo bashkë me Besin mbollën dhe ujitën lulet në saksi, ndërsa këngëtarja po i shikonte nga afër.

Më pastaj, ajo tregoi se edhe vet i është përveshur punës, duke filluar të ujisë lulet që i kishte mbjellur Besi në mëngjes.

Familja Kallaku dukeshin shumë të lumtur teksa po merreshin me të njëjtin aktivitet dhe padyshim se po  kalonin kohë së bashku./abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *