“Në 25 Prill vendi do vihet sërish në lëvizje!” Basha tregon skenarin që pritet në ditët në vijim: Shqipëria do fitojë (VIDEO)

Share

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, me anë të një video të postuar në rrjetin social Facebook, ka hedhur akuza ndaj qeverisë Rama.

Basha shkruan se vendi ka tetë vjet që ka mbetur në baltë dhe në vendnumëro, sipas kreut të PD-së kjo vjen për shkak të Ramës.

Postimi i Bashës:

“8 vjet që vendi ka ngecur keq në baltë.

8 vite në vendnumëro për shkak të Ramës.

Më 25 Prill vendi do të vihet sërish në lëvizje.

Më 25 Prill do të fitojë Shqipëria!”, – shkruan Basha.

VIDEO:


Share

Komente