April 15, 2021

Në karantinë me të dashurin, Dafina Zeqiri zbulon si po e kalon Covid-19

Shpërndaje lajmin

Dafina Zeqiri ka bërë të ditur në Instagram se është infektuar me Covid-19.

Ajo ka publikuar një selfie dhe përkrah shkruan:

Covidi nuk do që unë të bëj selfie, por shkofsh në djall Covid!.

shtë mësuar se Dafina është karantinuar në shtëpi së bashku me partnerin e saj, Dj Geek. Ashtu siç dukej edhe nga foto thuhet se ata kanë simptoma të lehta të virusit.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar në InstaStory një foto ku shkruan:

“Zyrtare… S’mund të ndiej  asgjë”, duke lënë të kuptohet se tanimë si pasojë e infektimin e koronavirus ka humbur dhe nuhatjen.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *