Në kërkim për atentatin ndaj ish prokurorit, arrestohet Ramazan Rraja

0
Shpërndaje lajmin

Arrestohet Ramazan Rraja. Ai ishte në kërkim me urdhër të SPAK dhe vendim gjykate për atentatin ndaj ish prokurorit, Arjan Ndoj.
SPAK pretendon se Ramazan Rraja, kushëriri i tij Redjan Rraja dhe persona të tjerë në qytetin e Durrësit, kanë bashkëpunuar me njëri-tjetrin në atentatin e datës 1 nëntor 2019 në zonën e Sukthit, ku mbeti i vrarë shoferi Andi Maloku, dhe të plagosur rëndë Landi Muharremi “Rrumi i Shijakut” dhe ish-prokurori i Durrësit, Arjan Ndoja.
vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *