September 16, 2021

Në krahët e Beartit? Enca bën lëmsh rrjetin me foton e fundit (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Këngëtarja seksi, Enca Haxhia është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston vazhdimisht foto të ndryshme.

Së fundmi, ajo ka publikuar në Instagram një foto, ku shfaqet e përqafuar me një djalë. Enca nuk ka zbuluar detaje për personin në fjalë se kush mund të jetë, por vetëm e ka shoqëruar me dy “emoi”.

Por menjëherë në rrjet kanë filluar aludimet dhe të gjithë thonë njëzëri se djali në fjalë është Bearti, ish-konkurrenti kosovar i “Përputhen” që bëri bujë me lidhjen e dashurisë me Tean./albeu.com/

Ajo shfaqet e veshur me një bluzë me ngjyrë të zezë po ashtu edhe personit të cilit i dhuron përqafimin ka veshjen me ngjyrë të njëjtë. Në këtë mënyrë janë ngritur dyshimet se mund të bëhet fjalë për një klip të ri.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *