Në nominim “kokë më kokë” me Oltën, Luizi: Nëse del Kiara, dal edhe unë

0
Shpërndaje lajmin

Publiku vendosi që Olta dhe Kiara të shkojnë “kokë më kokë” në nominim. Për të qenë transparent me të dyja çiftet, Vëllai i Madh vendosi që grafiku i votimeve të shfaqej në ekran, në dhomën e ndenjes.
86 përqind e publikut votuan për Oltën dhe Kiarën, ndërsa 14 përqind për Kristin dhe Qetsorin.
Por pas kësaj Luizi ka bërë një deklaratë të fortë, ai është shprehur se nëse del Kiara do të dal edhe ai.
“Për herë të parë do të bëj edhe unë valixhet gati. Nëse Kiara del të shtunën dal edhe unë”, ishin fjalët e Luizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *