September 18, 2021

Në skenë, por jo si gazetare! Jonida Aliçkolli i surprizon të gjithë me talentin e saj

Shpërndaje lajmin

Jonida Aliçkolli është një gazetare e suksesshme, të cilën e kemi parë shpesh në ekran. Aktualisht ajo është kryeredaktore e emisionit “E ardhmja është vajzë” në ABC, por njëkohësisht drejton një program radiofonik në Top Albania Radio “Pardon My French”.

Ajo ishte e ftuar këtë të shtunë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun për të folur për Pogradecin, për qytetin e origjinës së saj.

Ndonëse jo shumë njerëz e dinë, Jonida Aliçkolli është më origjinë nga Pogradeci, por vlen të theksohet se ajo nuk është lindur dhe rritur aty, por vetëm prindërit e saj.

Në fund të mbrëmjes, gazetarja e njohur i ka surprizuar të gjithë duke kënduar për herë të parë në një studio televizive.

Jonida Aliçkolli performoi këngën e Ermira Babaliut “Arapkë moj” duke krijuar një atmosferë shumë të këndshme.

Për më tepër ndiqni videon më poshtë:


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *