January 25, 2022

Nënë për herë të dytë, Zaimina Vasjari zbulon lajmin e ëmbël (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Zaimina Vasjari është shkëputur prej disa kohësh nga muzika. Ajo i është përkushtuar biznesit të saj të veshjeve, por arsyeja kryesore është familja.

Zai është nënë e një vajze, të cilën e ka pagëzuar me emrin Chloe dhe i është dedikuar asaj me kohë të plotë.

Ajo i ka emocionuar të gjithë përmes një foto të publikuar në Instagram, ku ka treguar se është sërish shtatzënë.

Zai shihet teksa mban duart te barku i rrumbullakosur dhe ka shkruar se ndihet e bekuar.

“E bekuar përsëri me një ëngjëll”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari)


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *