January 18, 2022

Ngjarje e rëndë/ Rrëzohet avioni me pasagjerë, asnjë i mbijetuar! Mes tyre dhe të mitur (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Një avion turistik është rrëzuar në brigjet lindore të Australisë dhe si pasojë 4 persona kanë humbur jetën.

Mes viktimave, dy të rritur dhe dy fëmijë, kanë humbur jetën.

Avioni me të cilin ata po udhëtonin viktimat u rrëzua për shkaqe të panjohura në brigjet e Redcliffe, një qytet jashtë Brisbane.

Mes viktimave ishte piloti 69-vjeçar dhe 3 pasagjerë, një i rritur dhe dy fëmijë.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *