September 20, 2021

Ngjyra që do të dominojë veshjet tuaja në verën e vitit 2021

Shpërndaje lajmin

Gjithçka që ju nevojitet në këtë moment, pas dimrit mjaft të vështirë që kemi kaluar, është të ripërtërini humorin dhe pamjen tuaj. Me heqjen e kufizimeve, daljet duken si mundësi ideale për të veshur të gjitha ato rroba që keni blerë dhe nuk mund t’i vishni pothuajse askund.

Sidoqoftë, nëse nuk doni të jeni jashtë modës, ajo që duhet të bëni është të pasuroni zgjedhjet tuaja të veshjeve me copa në ngjyrën që do të dominojnë këtë verë në veshjet e të gjitha grave. Bëhet fjalë për ngjyrën rozë, e cila tashmë dominon gardërobën e personazheve të famshëm të preferuar.

Veshjet që pritet të përdoren masivisht janë të hijeve të ndryshme të rozës, nga trëndafili pastel dhe trëndafili me çamçakëz deri tek roza më intensive e Barbie.

Rozë e çamçakëz flluskë, pra, nuk është vetëm një kënaqësi, rozë që do të shndrijë ditën tuaj dhe të heqë disponimin tuaj menjëherë, por ngjyra është numër një në Instagram. Është e ndritshme dhe simpatike për të dhe mund ta vishni kudo.

Nga ana tjetër, roza Barbie është një ngjyrë intensive, neoni dhe e guximshme, e cila menjëherë ka kuptim dhe mbledh sytë e të gjithëve tek ju. Reflekton aftësi, vendosmëri dhe vetëbesim, ndërsa kushdo që zgjedh i shton pikëpamje dhe stil.

Roza pastel më romantike është një zgjedhje më e sigurt, për të gjithë ju që dëshironi të ndiqni trendet e modës, megjithatë nuk ndiheni mirë me ngjyrat më të guximshme, si më sipër./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olivia Palermo (@oliviapalermo)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KATY PERRY (@katyperry)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rihanna (@rihannaave)


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *