Nicole Scherzinger duket plot stil teksa shfaqet krah Thom Evans

Share

Lidhja e tyre çdo ditë e më shumë po bëhet më e fortë që kur filluan romancën në vitin 2019.

Dhe Nicole Scherzinger tashmë nuk po ndalet duke shëtitur me Thom Evans në vende të ndryshme, shkruan Daily Mail.

Pas pushimeve, dyshja janë parë në Los Angeles të Kalifornisë, derisa morën vëmendje të njerëzve përreth.

39520534 9281131 image a 1 1613813059731

42-vjeçarja theksoi tiparet e bujshme trupore përmes pantallonave, derisa në pjesën e sipërme mbante një bluzë të lezetshme.

Në anën tjetër, Thom sikurse edhe herëve të tjera zbuloi fizikun e tij të formësuar, për të cilin stërvitet mjaft shumë.

39520532 9281131 image m 18 1613814043598

Për shkak të pandemisë coronavirus, çifti u pa duke mbajtur maska mbrojtëse, për t’u mos u infektuar, shkruan Telegraf.

Për ta u aludua se janë në pritje edhe të fëmijës së parë, por që Nicole u shpreh se dëshiron të fokusohet në muzikë edhe për ca kohë.

39520546 9281131 image m 23 1613814076863


Share

Komente