April 14, 2021

Nis “Style Star” në ABC, Kiara Tito mahnit me paraqitjen

Shpërndaje lajmin

“Style Star” nisi rrugëtimin sonte në ekranin e ABC. Nën drejtimin e moderatores Kiara Tito, spektakli më unik i sfidave të stilit premton shumë supriza. Vajzat pjesëmarrëse të cilat do të garojnë me njëra-tjetrën do të prezantojnë stilin nëpërmjet garderobës së tyre.

Paraqitja e tyre do të gjykohet nga Niko Komani, Miranda Dupi dhe Rezarta Skifteri. Menjëherë me hyrjen e saj në studio, Kiara spikati me fustanin e saj të veçantë në ngjyrë të verdhë, që i vë në pah linjat trupore.

Kiara ka treguar më parë se “spektakli është një show i vërtetë mode, ka shumë element. Ka juri, muzikë, sfidë, të gjitha elementet e një spekakli.Ne duam të japim mesazhin që me çfarë do që kemi në garderorobë qoftë edhe me xhaketën e gjyshit mund të kenë një stil.” /abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *