January 18, 2022

Një ditë pas lindjes, Luana Vjollca publikon fotot me Marinën dhe Marget (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Ardhja e Marget në jetë ka gëzuar shumë edhe tezen. Luana ka publikuar pak minuta më parë një foto me duart e bashkuara me Marinën duke treguar se është gjithmonë pranë saj.

Pas kësaj ajo ka ndarë edhe një moment me mbesën e vogël, e cila i kapur gishtin.

“Marget, tezja vdes për ty”, ka shkruar Luana krah postimit.

Dy ditë më parë, ajo dhe Marina ndanë një set fotografik të realizuar pak para ardhjes në jetë të vogëlushes, momente këto që do të jenë një kujtim i bukur përherë.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *