September 16, 2021

Një i vdekur dhe pesë raste me COVID-19 në Kosovë

Shpërndaje lajmin

Një person ka vdekur dhe pesë raste me COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit.

Sipas njoftimit nga Ministria e Shëndetësisë, janë kryer 4.014 testime.

Në 24 orët e fundit janë shëruar 155 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 104.343.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *