Një mami ‘cool’ si Kylie Jenner

Share

Ajo njihet për jetesën dhe stilin luksoz që shfaq përmes imazheve në rrjete sociale.

Është Kylie Jenner e cila për secilin postim të saj merr miliona pëlqime, ndërsa është bërë edhe njëra nga më të ndjekurat në Instagram, shkruan portali arbresh.info

Bukuroshja së fundi ka publikuar një imazh, ku është shfaqur e veshur ‘cool’ dhe plot stil.

Kylie Jenner 5

Miliarderja ka pozuar brenda veturës së saj luksoze, dhe po duket tejet e veçantë edhe pse në veshje sportive.

Përndryshe, në rrjete sociale ajo është bërë ndër personazhet më të ndjekura në botë. /arbresh.info/

The post Një mami ‘cool’ si Kylie Jenner appeared first on Arbresh.info.


Share

Komente